Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 ..243
Viera
28.11.2017 15:05
Dobrý deň.Chcem si objednať násadove vajíčka na dobierku,no nejde to.Nedajú sa vybrať žiadne plemena.Ďakujem za odpoveď.

GYRON odpovedá:

Ked to nejde, tak polozka sa momentalne neda objednat. Skuste priebezne pozriet, ci uz nenabehla.
Milan
23.11.2017 12:40
Dobrý deň. Prosím Vás, odkedy bude možné si u Vás objednať malé húsatká a ako dlho sa potom na ne čaká? Bolo by možné si napr. objednať už v januári na apríl? Predávate aj násadové vajcia? Vopred ďakujem.

GYRON odpovedá:

Húsatká ako aj inu hydinu mozete objednavat od Januara na konkretny mesiac. Nasadove vajcia nedodavame.
13.11.2017 10:07
Dobrý den ja by som si chcel začat od Januara objednavat a chcel by som perličky 7 dnove daju sa objednat aj 2 ks 7 dnovych ? dakujem za odpisanie

GYRON odpovedá:

Daju sa objednat aj dva kusy :-)
juraj
11.11.2017 08:19
o tom novom plemene "gyronier" nejaké bližšie údaje ako veľkosť znáška, krmenie a pod. - teda aspoň predpokladané vlastnosti by ste nemohli zverejniť?

GYRON odpovedá:

Mozete si pozriet Vario, pretoze GYRONIER je jeho nástupca.
Eva
19.09.2017 12:43
Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, že akú podstatu majú hrebene pri sliepočkách? pýtam sa preto, lebo sme mali husi spolu so sliepočkami a neviem prečo ale husi nám začali mordovať sliepočky až tak, že ich veľmi ďobali a hlavne do hrebeňa. Prvú sliepočku som oddelila a dala do krabice nech má súkromie a aby sa zotavila. Ale bohužiaľ vypadla asi chcela ísť čerstvú trávičku papať a keď ju zbadali husi tak znovu zaútočili na ňu ale len do hrebienka a ten hlavne mordovali. a chudina už bola taká, že nevedela stáť a ani papať proste nič, riadne jej dali až tak, že jej to riadne krvácalo. Potom si našli druhú obeť a začali aj tú ale len kúsoček, lebo keď som to zbadala hneď som jej išla na pomoc tak jej nestihli veľmi ublížiť iba kúsoček ale tá sliepočka potom stála na jednom mieste. skúšali sme ju trošku postrčiť nech ide papať ale ryla zobákom do zeme. tak som ju tiež odložila do súkromia ale nežrala, nepila, zobák ako keby jej padal dole smerom k zemi a čudné pohyby hlavy robila z boka na bok. tak som oddelila husi a hlavne zatvorila idú von až keď si idú sliepočky ľahnúť alebo pred ako ich pustíme. Ďakujem za odpoveď.

GYRON odpovedá:
Je naozaj potrebne oddelit husi od sliepok, pretoze im robia zle. Hrebienok sa zahoji a vsetko bude v poriadku. Nie je dôvod na paniku :)
1 2 3 4 5 6 ..243