Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 ..249
puzicka
16.09.2018 11:59
Dobry den, chcem sa opytat: mam asi 5 mesacne morky, a zacinaju padat na nohy,co by bolo vhodne im do krmenia podavat,je mozne ,ze sa este na nohy postavia, po pridani vitaminov ,liekov do krmenia? vdaka za odpoved

GYRON odpovedá:

V tomto prípade sa bude jednať asi o zápalové ochorenie, preto by som odporúčal antibiotiká, ktoré vie predpísať veterinár.
Ivan
12.09.2018 13:03
Dobrý deň. Chcel by som Vás pochváliť za tohtoročné morky bronzové. Zabíjal som ich po 20-tom týždni a živú váhu mali 10-11 kg. Kúpil som ich u Vás ako 5 dňové a po siedmych týždňoch sa voľne pásli po záhrade. Budúci rok kúpime znova.

GYRON odpovedá:

Ďakujeme a prajeme aby ste ich teraz v zdraví užili .
Gabi
04.09.2018 21:45
Dobrý deň,

chcem sa Vám poďakovať, po roku som od Vás bral opäť násadové vajíčka kalimera gyronelo a redbro a vyliahli sa mi krásne kuriatka, úspešnosť liahnutia som mal 93%, takže som spokojný a ešte raz Vám ďakujem za kvalitnú násadu...

posielam Vám ešte pár fotiek

S pozdravom Jozef Kapala

GYRON odpovedá:

Kvalitný materiál plus výborný liahňar , rovná sa super výsledok.
Čo dodať...
lukas
16.08.2018 13:47
Dobrý deň keďže sme u vás asi pred 2-3roky dozadu nakupovali sliepky na znášku boli sme s nimi velmi spokojný sice neznášali tak dlho ako čistokrvné plemená nechali sme ich tri roky potom sa zabili ale mali velmi dobrú znášku a chcem sa vás opítať máte teraz k dispozícií mládky tých vašich hempšírok a nejaké sliepky od kalimero natural pred znáškou? rád by som ich využil pri úžtkovom krížení s našim kohútom(modrý dominant) mohli by s toho byť pekné kurence na mäso viem že to neni ideálne ale nám to stačí

GYRON odpovedá:

Sliepky priebežne mávame v rôznom veku a rôzne druhy. Podľa popisu sa jedná o stredne ťažké druhy sliepok GYRONIER. Tieto mávame bežne k odberu.
Vladimír
10.08.2018 13:48
Dobrý deň.
Mal by som na vás veľkú prosbu. Už druhý rok po sebe beriem od vás jednodňové kurčatá cca 500 ks rôznych druhov. Neviem čím to je no poslednú dobu som zaznamenal úhyn aj keď sa im snažím dať všetko čo potrebujú. Používam kŕmne zmesi podľa veku hydiny. Podávam im vytaminy a liečivá. Pravidelne dezinfikujem chovné priestory a čím majú lepšiu starostlivosť potom príde sklamanie a úhyn.
Najväčšie riziko úhynu mám od 3 až 6 týždni. Veľmi by som si cením od vás radu ako sa správne starať a čo im podať od prvého dňa až po 6 týždeň aby som sa vedel vyhnúť sklamaniu. Za každú radu veľmi pekne ďakujem.
16.8. sa vidíme pri kúpe jednodňových kurčiat. Pozdravujem vás a prajem veľa úspechov.

GYRON odpovedá:
V tomto veku sa môžeme najčastejšie stretnúť so zápalom čriev alebo kokcidiózou. Obe ochorenia sú bakteriálneho pôvodu a napadajú črevo. Ideálna je prevencia už od malička podávanie okyselovadiel do vody.
Máme ich v našom obchode a pri nákupe hydiny si ich môžete zakúpiť, prípadne ich vieme poslať cestou nášho eshop.gyron.sk aj na dobierku priamo chovateľovi.
Pokiaľ si ich preventívne nechránime týmito prostriedkami, bude pri vypuknutí ochorenia použiť lieky, ktoré sú vhodné na základe pitvy kurčiat.

1 2 3 4 5 6 ..249