Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 ..242
Eva
19.09.2017 12:43
Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, že akú podstatu majú hrebene pri sliepočkách? pýtam sa preto, lebo sme mali husi spolu so sliepočkami a neviem prečo ale husi nám začali mordovať sliepočky až tak, že ich veľmi ďobali a hlavne do hrebeňa. Prvú sliepočku som oddelila a dala do krabice nech má súkromie a aby sa zotavila. Ale bohužiaľ vypadla asi chcela ísť čerstvú trávičku papať a keď ju zbadali husi tak znovu zaútočili na ňu ale len do hrebienka a ten hlavne mordovali. a chudina už bola taká, že nevedela stáť a ani papať proste nič, riadne jej dali až tak, že jej to riadne krvácalo. Potom si našli druhú obeť a začali aj tú ale len kúsoček, lebo keď som to zbadala hneď som jej išla na pomoc tak jej nestihli veľmi ublížiť iba kúsoček ale tá sliepočka potom stála na jednom mieste. skúšali sme ju trošku postrčiť nech ide papať ale ryla zobákom do zeme. tak som ju tiež odložila do súkromia ale nežrala, nepila, zobák ako keby jej padal dole smerom k zemi a čudné pohyby hlavy robila z boka na bok. tak som oddelila husi a hlavne zatvorila idú von až keď si idú sliepočky ľahnúť alebo pred ako ich pustíme. Ďakujem za odpoveď.

GYRON odpovedá:
Je naozaj potrebne oddelit husi od sliepok, pretoze im robia zle. Hrebienok sa zahoji a vsetko bude v poriadku. Nie je dôvod na paniku :)
Jan
18.09.2017 20:30
Dobry chcem sa opitat cim odcervit mlade nosnicky dakujem

GYRON odpovedá:

Zial nemozeme robit reklamu konkretnym vyrobkom. Ak potrebujete radu, kontaktujte nas bud telefonicky, emailom alebo osobne na predajni.
Dušan
17.09.2017 13:13
Dobrý deň,
som Vašim dlhoročným zákazníkom. Doteraz som bol ako tak spokojný. Už som sa sťažoval na sfarbenie nemeckých bielych husí, ktoré mali veľa šedých pier.
V začiatkoch, keď so kupoval tieto húsatá bola všetko v poriadku. Vaša odpoveď bola neprofesionálna. Som zootechnik a viem čo je pri plemenách prípustné. V tomto roku som kúpil Kalimero - Redbro. Ako uvádzate "jeho zamatové tmavo červené zafarbenie peria a žltá farba behákov a kože upúta hneď na prvý pohľad každého chovateľa". Mali by ste vidieť aké strakaté kurčatá z nich vyrástli. Habitus niektorých jedincov je typický pre iné plemená, alebo hybridy. Predali ste mi úplne niečo iné, ako deklarujete. Na margo perličiek. Kúpil som 4 ks - všetko sú perličiaci. Uvedomte si, že nie všetci chovatelia sa dajú sa oklamať.

GYRON odpovedá:
Nuz co povedat.... zial urcite veci nedokazeme mat pod kontrolou. Jedna z nich je aj zafarbenie peria hydiny. Je to vec slachtitela, tada dodavatela rodicovskeho materialu. My v nasej liahni vyliahneme len z dodaneho materialu, takze co sa vyliahne naozaj nedokazeme ovplyvnit. Ono pri hybridoch sa na farbu peria vobec nehladi. Tu ide vyrobcovi o ine uzitkove vlastnosti, ako je znáska, ci zmäsilost pri dodrzani predpisanych podmienok chovu a krmiva . Takze tolko k farbe peria. To ze ste si kupili iba perliciakov, je mozne, nakolko ich predavame nesexovane, teda pohlavne nerozdelene, cim nevieme ani my, ci kupujete perlicku a ci perliciaka.
Verte ze robime maximum co je v nasich moznostiach v ramci podmienok a moznosti ktore mame, aby sme mali spokojnych zakaznikov. No zial iste veci ovplyvnit nedokazeme.
Pokial si potrpite na presne zafarbenie jednotlivych druhov hydiny, urcite odporucame zaobstarat si cistokrvne plemena od drobnochovatelov, kde sa vyzaduju a su prioritou tieto zasady.
vlasta
09.09.2017 20:36
dobry večer potřebovala by jsem obednat 100 ks násadových vajec hemširka a nejde my poslat obednavka dekuji Vlasta

GYRON odpovedá:

Je mozne zatelefonovat alebo zaslat objednavku klasicky textom do emailu objednavky@gyron.sk .
Miroslava Hrivňaková
29.08.2017 07:34
Morky majú opuchy okolo očí ako keby soplili čo to môže byť a ako sa to dá liečiť?

GYRON odpovedá:

Pravdepodobne sa bude jednat o Mykoplazmu. Tato choroba sa lieci iba velmi tazko a vyzaduje si odborny postup.
1 2 3 4 5 6 ..242