Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 7 ..249
palo
13.06.2018 16:36
Dobry den, kupili sme od Vas kurcata kalimero a brojlerov, bolo nam spomenute ze su ockovane. Zabudli sme sa v tej rychlosti opytat cim a proti comu, mohli by ste nam to objasnit? dakujem

GYRON odpovedá:

Kurčatá štandartne vakcínujeme na Markovu chorobu, Bronchitídu a Pseudomor.
edo
20.05.2018 13:50
Dobrý deň. Dňa 15.3 2018 som u Vás kúpil 1dňové kalimerá Gyronelá. Absolútne žiadny problém pri odchove, krásne rástli. Postupne všetky skončili v kuchyni /mrazničke. Pár kuričiek som nechal na vajíčka, len na skúšku. Prekvapila ma skorá znáška. Pôvodne som veľmi neveril začiatku znášky v 18.tom týždni ako je písané na webe. Ale je to tak.Som veľmi spokojný s týmito kurencami. Krásna jatočná váha aj pri chove na voľno na záhrade. Krásne sfarbenie všetkých, až mi ich bolo ľúto zabiť. Veľmi pekne ďakujem a držím palce do budúcnosti. Isto aj na rok navštívim Banku pri PN.S pozdravom

GYRON odpovedá:

Sme veľmi radi, že ste spokojný a žýe vám kuriatka robia radosť.
pavol
13.05.2018 18:51
dobry den.mame 4 tyzdnove kuriatka a zacali mat nasuchorene perie,smutne stoja v rohu a su akoby ospale .teplotu maju 25*c. mozte nam poradit o co vlastne ide.s pozdravom pavol.

GYRON odpovedá:

Bude sa jednať o nejaké ochorenie. Ťažko takto na diaľku určiť o čo ide. Je potrebné vyhľadať veterinára a na základe uhynutých zvierat a pitve, podať liečivo.
Anna Rusinova
28.04.2018 09:13
Dakujem pekne za odpoved aj za vajicka. Uz su v liahni, dve z nich boli rozbite, aj ked boli dosledne zabalene, ale to je tou prepravou. Uz sa tesim na vysledok, dufam, ze to bude stat za to. Dakujem

GYRON odpovedá:

Určite bude dobre.
Jozef
12.04.2018 07:17
Kamarat pracoval v Taliansku v liahni a povedal nám že špicaté vajíčka sú kohutiky a okruhle sú sliepky.Je na tom niečo pravdy ? Vždy máme strašne veľa kohutikov.

GYRON odpovedá:

Tento mýtus sa nezakladá na žiadnych overených skúsenostiach.
1 2 3 4 5 6 7 ..249