Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1.. 244 245 246 247 248 249
M
01.03.2011 18:22
Dobrý den, mal by som na Vás pár otázok, chceli by sme si kúpiť kuriatka kalimero, no nakoľko ste ďaleko, nevyhovuje nám to. Nebudete predávať 1-3dňové kurčatá kalimero aj na Východnom Slovensku? Niekde v okolí Košíc, prípadne Trebišova?

GHF odpovedá:

Odpoveď na Vašu otázku nájdete v "podmienky odberu" a "informácie o predajných miestach" . Odporúčame si vždy riadne prečítať, predídeme spoločne zbytočným otázkam a odpovediam.
Jan
28.02.2011 23:48
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné objednať si jednodňové kurčatá aj na dovozné miesta, ak nie tak či Lakfery budete taktiež dovážať aj ako viac týždňové. Sú to veľmi krásne nosnice a aj napriek tomu, že som si povedal, že už nechcem chovať hybridy, mám veľký záujem. Ďakujem

GHF odpovedá:

Na Vašu otázku je odpoveď v "podmienkach odberu" , kde je uvedené na ktoré predajné miesta sa malá 1 dňová hydina rozváža. K Lakferom odpovedáme podobne, v ponuke kuričiek je uvedené v sivom obdĺžniku , že v roku 2011 sa jedná o predaj čistého plemena Lakenfeldka.
Odporúčame, aby ste si vždy riadne pred objednávaním prečítali dôležité informácie, aby nedochádzalo zbytočne k nejakým nedorozumeniam.
Stefan
28.02.2011 21:18
dobry den,uz mate novu stranku o moznosti predaja ale ste nezverejnli predajne miesta s terminmi predaja,to je velmi dolezité!!!!!! Dakujem

GHF odpovedá:

Predajné miesta si môžete pozrieť v sekcii Objednávky, po kliknutí na "odber na inom odbernom mieste" , taktiež aj v cenníku po kliknutí na príslušný odkaz upozorňujúci na predajné miesta. Termíny predaja na jednotlivých predajných miestach sú aktuálne stanovované, podľa viacerých okolností, ktoré významne ovplyvňujú termín predaja na tom ktorom predajnom mieste. Jedným z najdôležitejších faktorov je napríklad aj množstvo objednávok na predajné miesto atd. Dodávky sa vykonávajú v jarných až jesenných mesiacoch, snažíme sa vyjsť v ústreti zákazníkom s najviac žiadaným termínom odberu. Do objednávky je potrebné napísať Vami požadované miesto odberu ako i termín odberu. O presnom termíne Vás budeme telefonicky informovať niekoľko dní vopred.
pefo
27.02.2011 18:13
dobry den,,nemoze sa stat ked si uvas obiednam kuricky ze sa unich prejavy kanibalizmus,?mam s tym zle skusenosti ,a tiez som zo Zilinskeho okresu,a to je problem ze sa mi strasne pacia kvoli opereniu dominat diamant?

Odpovedá GHF:

Kanibalizmus je spolu s požieraním vajec samotnými sliepkami, veľmi rozšírený a nebezpečný zlozvyk sliepok. Jeho príčiny sú veľmi rôznorodé, no asi najčastejšie je to z nedostatočného chovného miesta na počet sliepok. Inokedy to môže byť nuda či krátkodobé alebo dlhodobé vystavenie stresovým situáciám. Len málokedy sa môže jednať o nesprávnu výživu. Tento nie len Váš problém sa budeme snažiť riešiť v pripravovanom článku, ktorý nájdete v oddelení Poradenstvo.
Milan Koša
27.02.2011 15:58
Dobry poradite my s vyberom nosnic s dobrov znaškov pre Žilinsky kraj.

Gyron - hydinárska farma (ďalej len GHF) odpovedá:

Odporúčame si zadovážiť odolnejšie druhy, hlavne čo sa týka drsnejšieho podnebia v tomto kraji. Najvhodnejšia verzia je Čierna nosnica a Pásikava nosnica, ktoré patria k najodolnejším druhom z našej ponuky, taktiež majú výbornú znášku.
1.. 244 245 246 247 248 249