Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..249
miro
28.02.2018 08:55
dobry den zaujimalo by ma ci sliepky sasex ktore mate v ponuke su cistokrvne povodne plemeno alebo ci su to dominant hybridy.potrebujem sliepky ktore kvokaju a ak mate take v ponuke napiste prosim ktore nemaju potlacenu kvokavost
dakujem

GYRON odpovedá:

SASEX, ktorý predávame nie su povodne druhy. Stáva sa bežne že kvokajú niektoré.
Pavel
12.02.2018 10:02
Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření a informaci, takze takže si mohu objednat vajíčka na 33. týden již nyní? Musim to zkusit, kontaktoval jsem totiž pana Krejčího z Gyron.cz, co zřejmě od vás dováží sem do Čech, ale bohužel prodává jen na závozové termíny a ty jsou jen 2 nebo 3, kdy se mně to nehodí a zasílání mimo tyto termíny neprovozuje. U vás ta možnost existuje, což je fajn a máte rozmanitý sortiment slepiček GYRONIER, tady u nás z těch polotěžkých nabízí jen Hempšír a Susex. S riziky během přepravy se samozřejmě musí počítat, protože ne každý zaměstnanec přepravní společnosti s tím zachází, jak by měl. Mám zkušenost se zasláním vajíček, která v našem regionu nejsou v dosahu a i vajíčka z Moravy došla v pořádku, objednávam vždy víc a z došlých vyberu ty nejlepší a zatim i líhnivost slušná na přepravovaná vajíčka kolem 75%, ale nikdy není nic 100% zaručeno ani u osobního odběru, záleží na kvalitě chovu a od koho, vám věřim, jste v chovu této užitkové drůbeže na špičce. Tak rád u vás objednávku provedu a uvidíme, tak na ten 33 týden mohu ojednat už nyní? a pak stejně před odesláním budete kontaktovat, jestli na ten termín budete zasílat nebo ne, rád bych aby to vyšlo a těšim se na tuto spolupráci, která zatim u nás v Čechách tak nefunguje.

GYRON odpovedá:
Pred odoslanim vajec, budeme telefonovat.
Pavel
11.02.2018 17:29
Dobrý den,chtěl bych si u vás objednat cca 60-70 násadových vajíček,mam již zařízené místo v líhni na 5.4., který datum (termín) dodání bych měl zvolit, aby mně byla vajíčka v čr (Plzeň), doručena včas a co nejčerstvější respektive co nejméně stará, jsou tam totiž překážkou velikonoce, tudíž čtyři dny volna, aby vajíčka po tuto dobu neležela někde na cestě v přepravním uzlu. Zda bych měl zvolit ten týden před velikonocemi, což by na doručení byli čtyři dny ( v pátek už je svátek) s tím, že vajíčka budou do nasazení starší nebo ten týden po velikonocích (tam je zas svátek pondělí velikonoční) a byli by na doručení 3 dny. Jakou máte zkušenost s doručením během jednoho týdne a do objednávky bych tedy měl zadat ten týden co je potřebuji? Rád si klidně za včasné doručení připlatim, jen aby to vyšlo. Děkuji moc za vaší odpověď.

GYRON odpovedá:

Do Česka zasielame podľa množstva objednávok, obvykle raz za týždeň, prípadne raz za dva týždne. Dnes ešte nevieme predpokladať, či budeme zasielať vajcia na vami uvedený termín.
Česká pošta _ balík do ruky , obvykle dodáva do 24 až 48 hodín od podania. Zasielame obvykle v PO, UT, ST, aby to nestálo niekde na pošte.
Pripomíname, že zasielame iba na vlastnú žiadosť a zodpovednosť objednávateľa a nenesieme žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu počas prepravy a taktiež pri zhoršenom liahnutí, pretože sa môžu zlým zaobchádzaním a pôsobením otrasov či skladovaním vajcia poškodiť vo vnútri i vonku.
Úspešnosť pri zasielaní je obvykle 95%, že balíky prídu v poriadku a prirodzené percento kuriatok vzhľadom na prepravu sa aj vyliahne.
Mohlo by byť prospešné, ak by sa tu vyjadrili samotní odberatelia, ktorí už vajcia doručovacou službou mali, aké majú skúsenosti.
Marta
11.02.2018 11:22
Prosím vás idem po radu sliepky znášajú vajíčka s veľmi tenkou škrupiny aký vitamín im chýba alebo čo mám spraviť aby bola pevnejšia skupina vopred ďakujem za radu

GYRON odpovedá:

Môžete pridať kŕmny vápenec a prípravky s obsahom vápnika.
Joška
10.02.2018 12:42
LB Dekalb už nebudú?

GYRON odpovedá:

Sú v ponuke pod názvom Leghorn Biely.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..249