Pred objednávkou

Táto objednávka platí pre odber hydiny len priamo na farme GYRON, Banka pri Piešťanoch, kde platí aj skutočnosť, že staršiu hydinu, ktorá nie je uvedená v tomto objednávkovom formulári, nie je potrebné vopred objednávať, pretože priebežne býva k dispozícií k odberu. Je potrebné telefonicky sa informovať priamo pred nákupom o aktuálnej dostupnosti jednotlivých druhov staršej hydiny. Prípadne si pozrieť na našej stránke sekciu Aktuálna ponuka.

Pri termíne objednávania hydiny je potrebné počítať s dobou zberu vajec a liahnutia, taktiež s poradím objednávok zaevidovaných už pred podaním vašej objednávky. Podľa situácie vieme objednávku vybaviť v priebehu niekoľkých dní až týždňov. O termíne odberu vás budeme telefonicky informovať 1-3 dni vopred.

V objednávkovom formulári pri slove nesexované je treba brať do úvahy, že sa jedná o hydinu pohlavne netriedenú, to znamená, že v objednanom množstve sú prirodzene zastúpené kohútiky aj kuričky.

Kontaktujte nás a informujte sa o aktuálnej dostupnosti jednotlivých vekových kategórií starších kuričiek ako i inej hydiny.

Informujte sa na osoby spolupracujúce s GHF vo vašom okolí, kde si môžete objednať a následne zakúpiť hydinu, ktorú na tieto miesta dodáva priamo naša farma. Informujte sa u nás telefonicky, radi Vám dáme na týchto našich spolupracovníkov vo vašom regióne kontakt. Spolupracovníkov máme na Slovensku i v Českej republike.

Ďalšie informácie, možnosti objednania a nákupu hydiny


P
rosíme zákazníkov, aby brali do úvahy, že nie vždy je možné zabezpečiť odber viacerých druhov hydiny naraz v jeden termín.

Meno
Priezvisko
Ulica, č.d.
Obec
PSČ
Telefón
Telefón 2
emailsúhlasím s podmienkami
druh hydiny vo veku termín odberu
osobne v Banke pri Piešťanoch
množstvo

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk