hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov tradície v chove hydiny
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov odbornej práce
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - liahnutie špeciálnych druhov kurčiat do voľného výbehu
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - liahnutie špeciálnych druhov kurčiat do voľného výbehu
 

Násadové vajcia zasielame aj na dobierku doručovacou službou, ale len na vlastnú žiadosť a zodpovednosť objednávateľa. Zasielame v rámci celej SR a ČR.

Táto objednávka platí pre odber násadových vajec priamo na farme GYRON, Banka pri Piešťanoch, alebo formou dobierky.

Pri osobných odberoch treba počítať so spracovaním vašej objednávky niekoľko pracovných dní, preto dátum odberu je možné stanoviť v predstihu aspoň 3 dni.

Vyšedené bledé políčka, na ktoré nie je možné kliknúť - tieto druhy nie je možné momentálne objednať. Priebežne si skontrolujte na tejto stránke dostupnosť týchto druhov, pretože každý týždeň môže byť ich dostupnosť iná, keďže ich dostupnosť sa priebežne mení a dopĺňa.

Poznámka k druhom násadových vajec:
Druhy Hnedá nosnica rozoznáte ihneď po vyliahnutí podľa zafarbenia: bledé sú kohútiky, hnedé sú kuričky. Gazdovská Hempšírka je dodávaná v dvoch líniách, kde u jednej platí že pohlavie rozoznáte podľa farby vyliahnutých kuriatok a u druhej línie sa vám vyliahnu všetky kuriatka červené.

Druh Čiernozlatá rozoznáte ihneď po vyliahnutí tak, že kohútik bude mať bielu bodku na hlave. Kurička túto bodku nemá.

POZOR!!! Termín odberu alebo zaslania násadových vajec, ktorý si uvediete v objednávke je iba informačný! Presný termín odberu alebo zaslania vám oznámime telefonicky alebo emailom. V prípade osobného odberu násadových vajec u nás na farme, čiže predtým než sa vyberiete k nám, čakajte na určenie a potvrdenie termínu odberu od nás. Až po našom potvrdení je možné si prísť vajcia prevziať.

Meno
Priezvisko
Ulica, č.d.
Obec
PSČ
Telefón
Telefón 2
email
druh tovaru balenie
 
spôsob odberu
Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sksúhlasím s podmienkami