hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov tradície v chove hydiny
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - liahnutie špeciálnych druhov kurčiat do voľného výbehu
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov odbornej práce
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - liahnutie špeciálnych druhov kurčiat do voľného výbehu
 

Možnosti objednávania jednotlivých druhov a množstiev

Táto objednávka platí pre odber hydiny len priamo na farme v liahni kurčiat GYRON, v Banke pri Piešťanoch. Staršiu hydinu, ktorá nie je uvedená v tomto objednávkovom formulári, nie je potrebné vopred objednávať, pretože priebežne býva k dispozícií k odberu aj bez objednávky. Je potrebné telefonicky alebo e-mailom sa informovať priamo pred nákupom o aktuálnej dostupnosti jednotlivých druhov staršej hydiny. Prípadne si pozrieť na našej web stránke sekciu Aktuálna ponuka, kde pravidelne aktualizujeme čo je k dispozícii bez predošlého objednávania.

Množstvo objednávanej hydiny je limitované minimálnym odberom. Pokiaľ potrebujete menšie množstvo hydiny ako je uvedené nižšie, nie je možné si ho objednať, pretože obvykle býva na voľný predaj bez objednávok v rôznom veku a sortimente.

Minimálne množstvo objednávanej 1-dňovej ale i staršej hydiny u jednotlivých druhov znamená, že nie je možné si objednať menej kusov z jednotlivého druhu, či farebného rázu hydiny, než je tu uvedené.

*Kurčatá Kalimero – najmenej je možné objednať- 30 kusov z jednotlivého druhu

*Kurčatá Gyronelo – najmenej je možné objednať- 30 kusov z jednotlivého druhu

*Kurčatá brojlery – najmenej je možné objednať  - 30 kusov

*Kuričky na znášku vajec sexované – najmenej je možné objednať  - 20 kusov z jednotlivého druhu a farby peria

*Kohútiky sexované – najmenej je možné objednať  - 20 kusov

*Káčatá - najmenej je možné objednať  - 5 kusov

*Husokačky Mulard - najmenej je možné objednať  - 5 kusov

*Húsatá - najmenej je možné objednať  - 5 kusov z jednotlivého druhu a farby peria

*Morky - najmenej je možné objednať  - 5 kusov z jednotlivého druhu a farby peria

*Perličky - najmenej je možné objednať  - 5 kusov

O aktuálnej dostupnosti akéhokoľvek (i menšieho) množstva jednotlivých druhov hydiny bez objednávky sa môžete informovať telefonicky alebo e-mailom priamo pred nákupom. Taktiež sa môžete informovať o predpokladanom dátume, hodine, či termíne predaja požadovaného druhu hydiny, ktorý si chcete zakúpiť bez objednávky na voľný predaj, ako maloodber. Prípadne si pozrieť na našej web stránke sekciu Aktuálna ponuka, kde pravidelne aktualizujeme čo je alebo v najbližšej dobe bude k dispozícii bez predošlého objednávania.

Pri zadávaní termínu odberu hydiny je potrebné počítať s dobou zberu vajec a liahnutia, čo je štyri týždne pred liahnutím- teda vašim odberom, taktiež s poradím objednávok zaevidovaných už pred podaním vašej objednávky. Ideálne je objednávať aspoň mesiac pred plánovaným nákupom hydiny, resp. čím skôr, tým lepšie. Podľa aktuálnej situácie môžeme objednávku vybaviť v priebehu niekoľkých dní až týždňov. O termíne odberu vás budeme telefonicky informovať 1-3 dni vopred.

V objednávkovom formulári pri slove nesexované je treba brať do úvahy, že sa jedná o hydinu pohlavne netriedenú, to znamená, že v objednanom množstve sú prirodzene zastúpené kohútiky aj kuričky. Pri slove sexované platí, že kuričky sú vytriedené od kohútikov, teda si zakúpite samé kuričky alebo kohútikov, podľa vašich potrieb. Je potrebné pamätať na to, že sexovanie nie je nikdy na 100 percent presné. Presnosť sexovania hydiny je na zhruba 93-95 percent

Kontaktujte nás a informujte sa o aktuálnej dostupnosti jednotlivých vekových kategórií starších kurčiat ako i inej hydiny.

Informujte sa na osoby spolupracujúce s GHF vo vašom okolí, kde si môžete objednať a následne zakúpiť hydinu, ktorú na tieto miesta dodáva priamo naša farma. Informujte sa u nás telefonicky, radi Vám dáme na týchto našich spolupracovníkov vo vašom regióne kontakt. Spolupracovníkov máme na Slovensku i v Českej republike.

Ďalšie informácie, možnosti objednania a nákupu hydiny

Prosíme zákazníkov, aby brali do úvahy, že nie vždy je možné zabezpečiť odber viacerých druhov hydiny naraz v jeden termín.

Meno
Priezvisko
Ulica, č.d.
Obec
PSČ
Telefón
Telefón 2
email
druh hydiny vo veku termín odberu
osobne v Banke pri Piešťanoch
množstvo
 

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk