Vážení chovatelia, milí priatelia!

Chceme Vás počuť!
Píšte nám prosím všetky Vaše postrehy, pripomienky alebo návrhy.
Čo nové by ste privítali v oblasti hydiny?
Čo by ste radi videli v e-shope Dom - Dielňa - Záhrada?
Akým problémom čelíte popri Vašom chove hydiny? Na týchto stránkach Vám chceme poradiť a riešiť na základe našich dlhoročných skúseností Vaše konkrétne požiadavky.
Spoločnosť GYRON - HYFA dodáva hydinu na vaše dvory už 20 rokov. Ako dlho ste už zákazníkom?
S odstupom času, ako viete zhodnotiť kvalitu služieb a sortimentu oproti minulosti?
Prečo ste sa rozhodli stať sa zákazníkom spoločnosti GYRON - HYFA, čo sa Vám najviac páči a ako využívate naše produkty?
Aké sú Vaše skúsenosti s chovom hydiny?
Ak by ste mohli doporučiť spoločnosť GYRON - HYFA iným zákazníkom, čo by ste im povedali?
Nech sa páči, diskutujte. Tešíme sa na Vaše komentáre!

Niektoré najzaujímavejšie z nich rozoberieme v rubrike "Poradenstvo".

*Odoslaním Vašich komentárov súhlasíte s ich použitím na internetových stránkach spoločnosti GYRON - HYFA, a taktiež na ďalšie marketingové účely spoločnosti. Vaše komentáre sa automaticky zobrazia v čo najkratšom čase.
Overenie

Aby sme zabránili automatickému vkladaniu reklamy, musíme si overiť, či nie ste robot. Prosím prepište ochranný kód na obrázku.

Prepíšte kód na tomto obrázku. Ak nemôžete kód prečítať zapnite si JavaScript, ochranný kód za Vás vloží program, prípadne zašlite správu E-mailom na adresu objednavky@gyron.sk
Meno
E-mail
Správa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..249
Pavel
03.02.2018 12:10
Zdravim. Kedy zacnete predavat mladky sliepok lososove?

GYRON odpovedá:

Skúste sa spýtať niekedy v Apríli.
vlasta
02.02.2018 20:44
dobry den prosim od kdy budete prodávat nasadova vejce hemširek dekuji

GYRON odpovedá:

Už predávame.
Tomáš
26.01.2018 15:42
Dobry den, kedy budete predavat nosnice dominant hnede (v akom veku) a budete mat rozvoz aj niekde do okolia ZA? Pripadne daju sa objednat?

GYRON odpovedá:

Rozvoz robíme pri objednávke hydiny nad 500 eur. Hnedé 19. týždňové už predávame.
Ľuboslav Jesensky
26.01.2018 00:01
Chovu zdar,bývam v dedine kde ľudia este chovajú hydinu spôsobom ,,nechám to na prirodu'' klasickou cestou liahnutím pod kvockou alebo extremisty kúpim to naj nosive alebo naj ťažšie plemeno a výsledky nula lebo kŕmia pšenicou začal som pomaly ukazovať susedom ze ide to aj ináč ze investovať trochu do zmesí nieje zlé čo sa týka rastu,štart rast finále..boli milo prekvapený potom prislo na stiahnutie totálna pecka presviecanie vajce podla druhu a dna vývoja plodu no bol som pre nich sarlatan(ha ha ha).Venujem sa hydine ako vodnej tak hradbavej cez desat rokov no ľudia spohodlneli kupujú živú hydinu z mobilných predajní kde su oklamaní co im predali ...Ja nakupujem u vas ako potreby tak nasadové vajíčka no len dobierku nakoľko k vam to mamcez400 km a som spokojný nielen ja. Chcel by som sa opýtať nakoniec či do ponuky na tie nasadove vajíčka by sa nezmestili aj morky(aspoň gazdovské) a husky nakoľko hydinu odchovam a odprezentujeme doma až tak prídu záujemcovia. Za odpoved vopred ďakujem.

GYRON odpovedá:
Presne s vami súhlasíme, keď je o zvieratá dobre postarané, býva aj sladké ovocie. Žiaľ násadové vajcia inej hydiny nemáme, liahneme iba sliepky.
Marian
19.01.2018 17:39
Dobrý deň, na nosniciach som spozoroval vypadávanie peria od chvosta až pod bruško. Stravu majú výdatnú, vitamíny, ob deň zelené a namáčaný chlieb. Desať nosníc dáva v tejto dobe 7-8 vajec denne. Budem vďačný za radu. Ďakujem

GYRON odpovedá:

Pravdepodobne sa jedná o vytrhávanie si peria vzájomne v kŕdli, alebo preperovanie. Jedno i druhé nie je dôvodom na znepokojovanie, obvykle to po čase prejde, najmä keď bude už vonku zelené a sliepky sa k nemu dostanú.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..249