hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov tradície v chove hydiny
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov tradície v chove hydiny
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov odbornej práce
hydina
GYRON - hydinárska farma a liaheň kurčiat - 30 rokov tradície v chove hydiny
  • Ďalšie informácie, možnosti objenania a nákupu hydiny

Ďalšie informácie, možnosti objenania a nákupu hydiny

Pri výbere miesta odberu je potrebné pamätať na to, že najvýhodnejšia cena, široký sortiment a najviac odberných termínov je priamo na farme GYRON na Banke pri Piešťanoch, kde si priamo s kúpou hydiny môžete zakúpiť chovateľské potreby a krmivá.

 Pri rozvoze hydiny na konkrétne miesto sa cena prispôsobuje jednotlivo podľa okolností, je potrebné počítať aj s možným navýšením ceny, oproti základným cenám, ktoré platia pri odbere na farme, kde sú najvýhodnejšie.

 
Objednávky prijímajú aj predajcovia, respektíve ľudia zapisujúci objednávky pre danú lokalitu, spolupracujúci s GYRON - HYFA,s.r.o. (ďalej len GHF). Spôsob, šírku sortimentu ako i systém vybavovania objednávok, či odberov hydiny si organizuje obvykle každý z nich sám a sám nesie aj zodpovednosť za vybavovanie.

GHF do toho nijakým spôsobom nezasahuje. GHF taktiež nemôže zasahovať do tvorby predajných cien u týchto osôb. Ceny si stanovuje každý z nich samostatne.


Informujte sa na osoby spolupracujúce s GHF vo vašom okolí, kde si môžete objednať a následne zakúpiť hydinu, ktorú na tieto miesta dodáva priamo naša farma. Informujte sa u nás telefonicky, radi Vám dáme na týchto našich spolupracovníkov vo vašom regióne kontakt. Spolupracovníkov máme na Slovensku i v Českej republike.

Aj vy sa môžete stať jedným z predajcov, alebo zapisovateľom objednávok vo vašom regióne. Kontaktujte nás, my sa vám čo najskôr ozveme späť. Viac sa dozviete po kliknutí sem.

*

 Taktiež ponúkame možnosť objednať si hydinu na Vami zvolené miesto. Tu platí, že minimálna hodnota objednávky musí byť v hodnote aspoň za 500 eur z jedného druhu hydiny, prípadne sa dajú po vzájomnej dohode dohodnúť aj iné podmienky. Realizácia konkrétneho dovozu je podmienená prevádzkovými možnosťami GHF. Každá takáto objednávka a jej realizácia bude teda posudzovaná individuálne. Zohľadňuje sa hodnota dovezenej hydiny a náklady na dopravu ku konkrétnemu zákaznikovi.

 

TIP PRE VÁS!
Zapíšte sa viacerí na jeden zoznam (tento súpis objednávok zvyknú robiť napríklad na obecných úradoch alebo niektoré kluby či obecné organizácie, ale i skupiny susedov, väčšia rodina alebo známi - stačí ak to jeden spíše) a podajte spoločnú objednávku. Pokiaľ objednáte nad 500 eur a to aspoň z jedného druhu hydiny, dovezieme Vám hydinu po vzájomnej dohode, takmer kdekoľvek. Aj tu platia podmienky uvedené v predošlom odstavci.
 

logo